Шановні користувачі, цим повідомленням ми повідомляємо вас про те, що під час вашого використання сайту Wieberr.com.ua ми (власники, адміністрація сайту, продавці, що працюють через сайт) збираємо та обробляємо інформацію про кожного користувача на всіх етапах взаємодії, а також передає її третім особам . Деталі описуються нижче.

Які дані ми збираємо та зберігаємо

Коли ви відвідуєте наш сайт, ми зберігаємо наступні відомості про вас.

 • Перегляниті вами сторінки: ми обробляємо у маркетологічних цілях;
 • Переглянуті вами товари: ми зберігаємо ці відомості, щоб показати вам товари, якими ви нещодавно цікавились;
 • Місце розташування, ІР- адресу та тип браузера.

Також ми використовуємо файли cookie, щоб відстежувати, що ви добавляєте в корзину, поки знаходитись на нашому сайті, та накопичення історії взаємодії.

На сайті встановлені, та використовуються для кроссплатформенного відстеження, трекери системи Google Analitiks.

Якщо ви захочете здійснити у нас купівлю, вам знадобиться надати відомості, включно із вашим ім’ям, адресою виставлення рахунків, адресою доставки, адресою електронної пошти, номером телефону, а також додатковими відомостями вашого облікового запису, такими як ваше ім’я користувача та пароль. Ми використовуємо ці відомості в наступних цілях:

 • відправка вам інформації щодо вашого рахунку та Замовлення;
 • відповіді на ваші запитання, в тому числі вимоги про повернення коштів та претензії;
 • створення вашого облікового запису в нашому магазині;
 • дотримання вимог законодавства (наприклад, розрахунок податків);
 • покращення асортименту нашого магазину;
 • відправка вам рекламних повідомлень (якщо ви погодитесь їх отримувати).

Якщо ви створите обліковий запис, ми збережемо ваше ім’я, адресу електронної пошти і телефон для автоматичного заповнення форми при оформленні Замовлень у майбутньому.

За звичай ми зберігаємо відомості про вас стільки, скільки необхідно для цілей, заради яких ми їх збираємо та використовуємо. Виключення складають випадки, коли ми зобов’язані продовжувати  зберігати цю інформацію у зв’язку із вимогами законодавства. Так, інформація зберігається у нас упродовж 3 років, згідно правил оподаткування та бухгалтерського обліку. До цих відомостей відноситься ваше ім’я, адреса електронної пошти, адреса виставлення рахунку та адреса доставки.

Також ми зберігаємо ваші коментарі та залишені вами відгуки.

В яких членів нашої команди є доступ

Члени нашої команди мають доступ до інформації, яку ви нам надаєте. Так, адміністратори та менеджери магазинів мають доступ до наступних даних:

 • Відомості про замовлення: назва купленого товару, час купівлі та адреса доставки.
 • Відомості про Покупця, до яких відноситься ваше ім’я, адреса електронної пошти, платіжні реквізити та інформація пов’язана із доставкою.

Нашій команді необхідний доступ до цієї інформації, щоб виконувати замовлення, повертати кошти та надавати вам послуги підтримки.

Яку інформацію ми передаємо третім сторонам

Ми передаємо інформацію нашим партнерам, які допомагають нам виконати ваші замовлення та надавати послуги щодо продажу товарів, в тому числі – партнерам, що організували нашу рекламну розсилку та інщі види рекламування, доставку товарів, до вас та інше.

Платежі

Ми не приймаємо платежі через сайт wieberr.com.ua. Однак, ми зберігаємо персональні дані, що вказані вище.

Видалення персональних даних

По запиту, ми видаляємо персональні дані клієнта, окрім даних необхідних для бухгалтерського та податкового обліків.