Отримати знижку 15% на всі товари ТМ «Wieberr»

Шановний покупець, постачальник торгової марки «Wieberr» в Україні –  компанія ТОВ НВП «АРТХІМ»,  рада знайомству з вами і для його поглиблення пропонує вам заповнити Анкету, яка допоможе нам краще розуміти ваші потреби і, можливо, запропонувати вам знижку як клієнтові що відповідає критеріям отримання знижки.

Для отримання знижки вам необхідно перейти за посиланням на сторінку заповнення Анкети, заповнити її і, після відправки, повідомити про відправку Анкети менеджера по телефону +380674003366. Кожна анкета перевіряється вручну, можливо, у менеджера виникнуть додаткові питання і він передзвонить вам.

Після перевірки, менеджер повідомить вам, що знижка відкрита!

З моменту відправки повідомлення, протягом трьох календарних днів, ви зможете зробити замовлення зі знижкою 15% на будь-яку кількість наявної продукції ТМ «Wieberr» через менеджера ТОВ НВП «АРТХІМ».

Таку знижку можна отримати тільки один раз!

Через три дні, дія знижки першого клієнта завершиться. Якщо за результатами знайомства з вами, ми зможемо запропонувати постійну знижку або знижку прив’язану до обсягу закупівель в квартал, з вами додатково зв’яжеться менеджер і обговорить таку можливість.