Знижка – 20%

Поспішаємо привітати покупців хімії ТМ Wieberr для чищення м’яких меблів та прання килимів, майже весь 2021 рік, на всю продукцію ТМ Wieberr в Україні діє Акція!

 

Під час дії Акції кожен покупець може отримати знижку в 20% на наступну покупку за розміщення власної реклами! І зробити це просто!

Інструкція за кілька кроків:

  1. Використовуйте під час роботи раніше куплену продукцію ТМ Wieberr!
  2. Зробіть фото або відео як добре ви робите свою роботу, простежте за тим, щоб у кадр потрапила упаковка продукції Wieberr так, щоб чітко було видно логотип і назву продукту.
  3. Розмістіть фото на сторінці компанії в соціальних мережах, у Facebook, Instagram, у професійних спільнотах і так далі. Небажано використовувати формат «сториз», в якому пост пропадає зі стрічки, часто це відбувається ще до перевірки.
  4. Забезпечте фото або відео підписом та поставте мітку, що вказує на представництво Wieberr в Україні!
  5. Надішліть посилання на запис менеджеру Helpix центру з яким ви працюєте для перевірки. Зверніть увагу, якщо публікація робиться у професійній спільноті, то до цієї спільноти потрібно додати нашого менеджера.
  6. Після перевірки вашої публікації менеджер відкриє вам знижку -20% на три календарні дні для покупки будь-якої продукції ТМ Wieberr в Україні в будь-якій кількості!
  7. Забезпечте видимість такого запису щонайменше протягом місяця – на випадок повторної перевірки. Зверніть увагу, якщо при повторній перевірці контент буде недоступним для перегляду, це може стати підставою для відмови у наданні знижки наступного разу.

Зверніть увагу, якщо ви хочете отримати таку знижку повторно, потрібно зробити новий запис та нове фото чи відео!

Щодо отримання знижки Акція діє до 28 лютого 2022 року включно! Акція поширюється тільки на продукцію, яка є у постачальника. Надання знижки може бути відмовлено без пояснення причин.